Menu Close

Akimirkos iš Eglutės Šliauterienės seminaro „Garsų tarimo mokymas, darbas su zondais, pradiniai ir tolesni kalbos mokymo etapai“

Sausio 10 dieną Trakų pedagoginėje psichologinėje tarnyboje vyko Eglutės Šliauterienės, socialinių mokslų magistrės ir klinikinės logopedės, praktinis seminaras „Garsų tarimo mokymas, darbas su zondais, pradiniai ir tolesni kalbos mokymo etapai“. Seminare dalyvavo logopedai ne vien tik iš Trakų rajono, bet ir iš Elektrėnų, iš Vilniaus.

Seminaro metu lektorė kalbėjo apie taisyklingą mūsų kalbos garsų tarimą, garsų tarimo trūkumus, priežastis, įtakojančias netaisyklingą garsų tarimą, mokė dalyvius praktiškai taikyti daug naujų garsų tarimo mokymo metodų ir kūrybiškai juos panaudoti atsižvelgiant į vaiko asmenybę. Specialistai galėjo pagilinti savo žinias apie penkių skirtingų logopedinių zondų bei Z-Vibe logopedinio masažuoklio pritaikymą mokant kalbos garsų. Aptarė beveik nekalbančių vaikų rišlios kalbos pradinių etapų eigą bei naujų darbo priemonių panaudojimą, dirbat su tokiais vaikais.

              

 

Skip to content