Menu Close

Dalijimasis gerąja patirtimi: išvyka į Vilniaus “Vilties” specialiąją mokyklą- daugiafunkcį centrą

Gegužės 3 d. grupė Trakų rajono specialiųjų pedagogų ir logopedų vyko į Vilniaus “Vilties” specialiąją mokyklą – daugiafunkcį centrą. Išvykos metu direktorius Gražvydas Groblys ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui, logopedė ekspertė Valerija Liaudanskienė bendravo su atvykusiais svečiais, papasakojo apie Centro veiklą, jame besimokančius mokinius, kurie turi labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių.

Po šilto priėmimo vyko centro patalpų apžvalga, aplankyti mokomieji kabinetai, sporto salė, pabendrauta su mokytojais, kurie pasidalino savo gerąja darbo patirtimi. Išklausyta logopedės ekspertės Elonos Tijunonienės paskaita „Logopedo darbe naudojamos IKT, dirbant su kompleksinę negalią turinčiais mokiniais”. Apžiūrėtos darbo priemonės – įvairūs komunikatoriai, galva valdomos pelės, specializuotos klaviatūros ir adaptuoti žaislai.

Nuoširdus ačiū Vilniaus “Vilties” specialiosios mokyklos – daugiafunkcinio centro direktoriui Gražvydui Grobliui, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Valerijai Liaudanskienei, logopedei Elonai Tijunonienei už šiltą priėmimą ir Trakų rajono specialiųjų pedagogų – logopedų metodinės grupės pirmininkei Reda Vasiljevienei už išvykos organizavimą.

Skip to content