2021 m. birželio 21 d. grupelė priešmokyklinukų iš Paluknio kartu su logopede Reda Vasiljeviene ir auklėtojos padėjėja Rita Karčiauskiene apsilankė Trakų rajono savivaldybės pedagoginėje psichologinėje tarnyboje įkurtame multisensoriniame kambaryje.

Atvykusius vaikučius pasitiko tarnybos direktorė Ieva Jakonienė. Mažieji lankytojai turėjo galimybę susipažinti ir išbandyti multisensoriniame kambaryje esančias mokomąsias ir lavinamąsias priemones (sensorinius žaislus, pasunkintas antklodes, paslapčių dėžutes, sensorines plyteles, šviesos skydus), pažaisti „Bee-Bot“ išmaniaisiais robotais ir kt. Užsiėmimo pabaigoje tarnybos direktorė kartu su vaikais sekė pasaką „Pagrandukas“, žaidė lavinamuosius žaidimus interaktyvioje lentoje.

Mano meniu


                                                                                                                                               

 

Kontaktinė informacija

Trakų rajono savivaldybės
biudžetinė įstaiga
Trakų rajono savivaldybės
pedagoginė psichologinė tarnyba

Birutės g. 42, LT-21114 Trakai
Tel. (8 528) 41 001
El.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

„Ar žinai, kad...“

Garsų tarimo sutrikimai (ar besitęsiantis šveplavimas vaikui sukakus 5–5,5 metų) rodo, kad vaikui reikalinga logopedinė pagalba.
Kiekvieni santykiai vaikui yra savitai reikšmingi ir iškelia emocinio gyvenimo užduočių – jos gali būti nelengvos, bet galiausiai išmoko įveikti sunkumus ir sėkmingai prisitaikyti socialiniame pasaulyje
Emocijos – neatskiriama mūsų vidinio pasaulio dalis, svarbus socialinio gyvenimo reguliatorius.
Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose mokosi apie 10 procentų vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių.